Hodowla Kotow MagicGalaxy*PL
  • GABI Anpami Line PL
Miejsce wystawy
 
Data
 
Klasa
Ocena
Sędzia
Cieszyn
Cieszyn
Kraków
Kraków
Banska Bystrica SK
Banska Bystrica SK
 
01.05.2009
19.07.2009
03.10.2009
04.10.2009
10.10.2009
11.10.2009
 
11
11
9
9
9
9
Ex 1, Nom BIS
Ex 1
Ex 2
CAC
CAC
CAC
Louigi Comorio
Yan Roca-Folch
Sirpa Linedelof
Martin Cabina
Elena Noskova
Lili Anciau
CHAMPION
Ostrava CZ
Zilina SK
Łódź
 
01.11.2009
08.11.2009
14.11.2009
 
7
7
7
CACIB
CACIB
CACIB
Francois Milcent
Thea Friskovec
Alfred Wittich
INTERNATIONAL CHAMPION
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Kościan
 
23.01.2010
24.01.2010
13.02.2010
02.05.2010
 
5
5
5
5
CAGCIB
CAGCIB
CAGCIB
CAGCIB
Steven L. Jones
Martein Tausen
Sirpa Linedelof
Francoise Milcent
Inne WYRÓŻNIENIA
Kościan
 
02.05.2010
 
Nominacja do BRYTYJSKIEGO SHOW
  • DAPHNE Methexis, cz
Miejsce wystawy
Data
Klasa
Ocena
 
Sędzia
Warszawa
24.01.2010
12
Ex 1
 
Steven L. Jones
Ostrava CZ
30.01.2010
12
Ex 2
 
Marek Chadaj
Ostrava CZ
31.01.2010
12
Ex 1, BIV, Nom BIS
 
Eric Reijers
Warszawa
13.02.2010
12
Ex 1, Nom BIS, BIS Kitten cat III
 
Anna Wilczek
Warszawa
14.02.2010
12
Ex 1
 
Sirpa Linedelof
Wrocław
07.03.2010
12
Ex 1, Nom BIS, BIS Kitten cat III
 
Anna Wilczek
Wrocław
08.03.2010
12
Ex 2
 
Gina Grob
Zamość
13.03.2010
11
Ex 2
 
Steven L. Jones
Zamość
14.03.2010
11
Ex 1
 
Berta Nemcova
Chorzów
10.04.2010
11
Ex 1
 
Marek Chadaj
Chorzów
11.04.2010
11
Ex 1
 
Ireneusz Pruchniak
Ostrava CZ
24.04.2010
11
Ex 2
 
Yan Roca-Folch
Zilina SK
25.04.2010
11
Ex 2
 
Jorge Flechter
Kościan
01.05.2010
11
Ex 1, BIV, Nom BIS
 
Vesna Riznar-Resetic
Kościan
03.05.2010
11
Ex 1, BIV, Nom BIS
 
Anne Paloluoma-Sundholm
Łódź
08.05.2010
11
Ex 1
 
Heinz Gunter Scholer
Łódź
09.05.2010
11
Ex 1
 
Donatella Mastrangelo
Tczew
22.05.2010
11
Ex 2
 
Yan Roca-Folch
Tczew
23.05.2010
11
Ex 1, BIV, Nom BIS, BIS Young cat III
 
Heinz Gunter Scholer
Kraków
05.06.2010
11
Ex 1, BIV Total, Nom BIS
 
Steven L.Jones
Kraków
06.06.2010
11
Ex 1, BIV Total, Nom BIS, BIS Young cat III
 
Elena Noskova
Vinićne SK
12.06.2010
11
Ex 1, BIV, Nom BIS, BIS Young cat III
 
Eric Reijers
JUNIOR WINNER
Sopot
10.07.2010
11
Ex 1, BIV Total, Nom BIS, BIS Young cat III
 
Anna Wilczek
Sopot
11.07.2010
11
Ex 1, BIV Total, Nom BIS, BIS Young cat III
 
Eric Reijers
Cieszyn
24.07.2010
9
Ex 2
 
Yan Roca-Folch
Cieszyn
25.07.2010
9
CAC
 
Donatella Mastrangelo

CHAMPION

Sopot
Sopot
 
Ostrava CZ
Ostrava CZ
Bratysława SK
07.08.2010
08.08.2010
 
 
21.08.2010
22.08.2010
18.09.2010
9
9
 
 
7
7
7
CAC, Nom BIS
CAC
 
CACIB
CACIB
CACIB
 
Anna Wilczek
Stephe Bruin
 
 
Eric Reijers
Anne Paloluoma-Sundholm
Ad de Bruijn
 

INTERNATIONAL CHAMPION

Bratysława SK
Żory
Żory
Ostrava CZ
Łódź
Łódź
 
 
 
19.09.2010
23.10.2010
24.10.2010
07.11.2010
13.11.2010
14.11.2010
 
 
 
5
5
5
5
5
5
 
 
 
CAGCIB Donatella Mastrangelo
CAGCIB, Nom BIS Olga Sizova
CAGCIB, BIV, Nom BIS Aleksey Shchukin
CAGCIB Vera Vasilieva
CAGCIB Linda Knyova
CAGCIB Eva Wieland-Schilla
 
GRAND INTERNATIONAL CHAMPION
 
Inne WYRÓŻNIENIA
SUPER KOT 2010- II miejsce kategoria Młodzież i kociaki, VI miejsce kategoria Kotki dorosłe
 

GRAND INTERNATIONAL CHAMPION

Kościan 02.05.2010   Nominacja do BRYTYJSKIEGO SHOW
Sopot 07.08.2010   Baltic BLUE SHOW- Najlepszy kot dorosły
  •  BLUE DAIMONA Magic GALAXY*PL 
Miejsce wystawy
 
Data
 
Klasa
Ocena
Sędzia
Zilina-SK
Zilina-SK
Vinićne -SK
Vinićne -SK
Tulln-AU
Banska Bystrica SK
 
Banska Bystrica SK
Zagrzeb -HR
Zagrzeb -HR
Kosice-SK
 
03.09.2011
04.09.2011
17.09.2011
18.09.2011
24.09.2011
08.10.2011
 
09.10.2011
19.11.2011
20.11.2011
21.01.2012
 
12
12
12
12
12
12
 
12
12
12
11
Ex 1
Ex 1
Ex 1
Ex 1, BIV 3-10
Ex 1, BIV 3-10, nom BIS,BIS,BOB1
Ex 1
Ex 1
Ex 1, BIV 3-10,nom BIS
 
L.Anciau
I.Pruchniak
E.Reijers
K.Machelkova
H.S.Sneum
L.Lund
 
O.Komisarova
L.Lund
S.Hamalainen
E.Reijers
 
 
SPECJALNA NAGRODA BURMISTRZA MIASTA BANSKIEJ BYSTRZYCY I PUBLICZNOŚCI DLA NAJMILSZEGO KOTA WYSTAWY-BAŃSKA BYSTRZYCA-SK-09.10.2011
  •  BLADE Magic GALAXY*PL 
Miejsce wystawy
Data
Klasa
Ocena
 
Sędzia
Zilina-SK
03.09.2011
12
Ex 1
 
L.Anciau
Zilina-SK
04.09.2011
12
Ex 1, BIV Total, nom BIS
 
I.Pruchniak
Vinićne -SK
17.09.2011
12
Ex1, BIV 3-10, nom BIS
 
E.Reijers
Vinićne -SK
17.09.2011
12
EX 1, BIV
 
K.Machelkova
Tulln-AU
24.09.2011
12
EX 1
 
H.S.Sneum
Banska Bystrica-SK
08.10.2011
12
EX 1
 
L.Lund
Banska Bystrica-SK
09.10.2011
12
EX 1
 
O.Komisarova
Ostrava-CZ
22.10.2011
12
EX 1, BIV
 
I. Pruchniak
Poznań-World Winner SHOW
29.10.2011
12
Ex 1
 
A.de Bruin
Konin
13.11.2011
12
EX 1, BIV, nom BIS
 
V.Vasilieva
Zagrzeb -HR
19.11.2011
12
EX 1, BIV 3-10, nom BIS,
BIS
 
L.Lund
Zagrzeb -HR
20.11.2011
12
Ex 1
 
S.Hamalainen
Kosice-SK
21.01.2012
11
EX 1, BIV
 
E.Reijers
Cieszyn 21.07.2012 9 CAC, BIV, nom BIS, BIS, BOB 1   L.Comorio
Cieszyn 22.07.2012 9 CAC, BIV, nom BIS, BIS, BOB 1   R. Voehringer
Bratysława 05.08.2012 9 CAC   Ad de Bruijn

CHAMPION

Chrzanów 06.10.2012 7 CACIB   A. Wilczek
Banska Bystrica SK 21.10.2012 7 CACIB   S. L. Jones
Zagreb HR 27.10.2012 7 CACIB   L.Coste

INTERNATIONAL CHAMPION

Ostrava CZ
05.01.2013 5 CAGCIB, BIV, nom BIS, BIS, BOB 1   E.Reijers
Kośice SK 19.01.2013 5 CAGCIB, BIV, nom BIS   E.Reijers
Kośice SK 20.01.2013 5 CAGCIB, BIV, nom BIS   T.Friskovec
Warszawa 26.01.2013 5 CAGCIB   E.Reijers
Warszawa 26.01.2013 5 CAGCIB   Y.Roca-Folch
Vinićne SK 02.02.2013 5 CAGCIB, BIV, nom BIS, BIS   K.Mahelkova

GRAND INTERNATIONAL CHAMPION

Vinićne SK 03.02.2013 3 CACS   E.Reijers
Ostrava CZ 27.04.2013 3 CACS, nom BIS, BIS, BOB 4   F.Milcent
Zilina SK 28.04.2013 3 CACS, BIV, nom BIS   T.Boiko
Łódź 11.05.2013 3 CACS   D.Mastrangelo
Łódź 12.05.2013 3 CACS, BIV, nom BIS   L.Comorio

Jaworzno                            05.04.2014            3               CACS                                          N.Sidorova

Jaworzmo                           06.04.2014            3               CACS                                          V.Isakov

SPECJALISTYCZNA WYSTAWA KOTÓW BRYTYJSKICH-KOŚICE- SŁOWACJA-21.01.2012

NAJLEPSZY KOCIAK BRYTYJSKI 6-10 MIESIĘCY-JUNIOR
  •  BORSALINO Magic GALAXY*PL
Miejsce wystawy
Data
Klasa
Ocena
 
Sędzia
Banska Bystrica SK 08.10.2011 12 EX 1   L.Lund
Cieszyn 21.07.2012 10 CAP, nom BIS, BIS   L. Comorio
Cieszyn
22.07.2012
10
CAP ,nom BIS
 
R. Voehringer
Bratysława 04.08.2012 10 CAP ,nom BIS   Ad de Bruijn

PREMIER

Bratysława 05.08.2012 8 CAPIB, nom BIS   E. Reijers
Chrzanów 06.10.2012 8 CAPIB, nom BIS, BIS   A. Wilczek
Chrzanów 07.10.2012 8 CAPIB, nom BIS, BIS   E. Wieland-Schilla

INTERNATIONAL PREMIER

Banska Bystrica SK 21.10.2012 6 CAGPIB, nom BIS, BIS, BOB 1   S. L. Jones
Warszawa 02.12.2012 6 CAGPIB, nom BIS   F. Milcent
Ostrava CZ 05.01.2013 6 CAGPIB, nom BIS, BIS   E.Reijers
Ostrava CZ 06.01.2013 6 CAGPIB, nom BIS, BIS   M.Kabina
Kośice SK 19.01.2013 6 CAGPIB, nom BIS, BOS   E.Reijers
Kośice SK 20.01.2013 6 CAGPIB, nom BIS, BOS   T.Friskovec

GRAND INTERNATIONAL PREMIER

Warszawa 26.01.2013 4 CAPS, nom BIS, BIS   E.Reijers
Warszawa 27.01.2013 4 CAPS, nom BIS, BIS   Y.Roca-Folch
Vinićne SK 02.02.2013 4 CAPS, nom BIS, BIS   K. Mahelkova
Vinićne SK 03.02.2013 4 CAPS, nom BIS, BIS   E.Reijers
 
NAJLEPSZY BRYTYJSKI KASTRAT 2012 ROKU WEDŁUG RANKINGU TOP BRI CAT CLUB-NAJWIĘKSZY KLUB ZRZESZAJĄCY HODOWCÓW KOTÓW BRYTYJSKICH W POLCE
  • DENIA De Andrea's LUMA*ES 
Miejsce wystawy
Data
Klasa
Ocena
 
Sędzia
 Ostrava CZ  05.01.2013  12  EX 1, nom BIS    E.Reijers
 Ostrava CZ  06.01.2013  12  EX 1, nom BIS    M.Kabina
 Ostrava CZ  27.04.2013  11  EX 1, BIV TOTAL, nom BIS,  BIS    F.Milcent
 Zilina SK  28.04.2013  11  EX 1, nom BIS, BIS, BOB 2  Junior    T.Boiko
 Łódź  11.05.2013  11  EX 1, BIV, nom BIS    Ch. Spijker
 

MULTIMEDIA

   film o brytyjczykach z naszej hodowli    galeria kotów brytyjskich Hodowla kotów brytyjskich