Hodowla Kotow MagicGalaxy*PL

Imię: INFINITY Magic GALAXy*PL

EX 1-1

Urodzona: 05.09.2017r

Rasa i kolor: brytyjska krótkowłosa, kolor niebieski- BSH a

Płeć: kotka

Grupa krwi: A-badanie genetyczne

PKD: negatywne

FeLV i FIV:negatywne

 

INFINITY- moja nieskończona miłość...niespodzianka, totalne szaleństwo i decyzją, że zostaje z nami. Tak naprawdę INFINITY ma na imię MISIA-MISIAK-ŚLYPKO- ze względu na jej nieziemski spojrzenie i kolor oczu. Koteczka ta od początku swoich narodzin była dla mnie zagadką. Nie wiedziałam na jakiego kota wyrośnie, nie tylko jak będzie wyglądać, ale przede wszystkim jaki będzie mieć charakter. Zawsze mówiłam sobie, że kiedyś- za parę lat zostawię sobie kotkę urodzoną w mojej hodowli i wychowam ją tak, że będzie to kot moich marzeń. Tak więc mimo, że nie planowałam i bardzo długo zastanawiałam się jakie będą losy MISIAKA, wychowywałam ja chyba podświadomie tak jakbym oczekiwała żeby zachowywał się kot moich marzeń.

Dzisiaj ŚLYPKO jest moim małym kocim serduszkiem, radością, przyjacielem kotem, który całkowicie robi ze mną co chce :-). Niektórzy tak jak ''babcia" MISI-Dorota Krauze, której jestem wdzięczna za możliwość pokrycia Daimony kocurem mieszkającym w jej hodowli,  mieli możliwość zobaczenia na co stać naszego MISIAKA :-)-mówię oczywiście o zabawie, czułościach i kocim oddaniu.

O MISIAKU mogłabym mówić godzinami- w skrócie jednak powiem, że jest to kot o zachowaniu nietypowym- towarzyski, odważny, wszędobylski, gadatliwy, mądry, sprytny, spragniony człowieka i innych zwierząt, lubiący kąpiel w wiaderku, wannie, zlewie, wieczny uciekinier, sprytny skoczek-skacze w zwyż nad przeszkodą, a potem ucieka- w życiu czegoś takiego nie widziałam-kot sprężyna. Uwielbia całusy w brzuszek, czesanie, bycie odkurzaną, jazdę samochodem w szelkach, chodzenie na smyczy- zero nauki-zaakceptowała od razu. Smakosz -wybitny-potraw wszelakich od buraków, słodkich wypieków-biszkopty, masy, bita śmietana, sosu pomidorowego w połączeniu z kapustą z gołąbków, pierogów z mięsem-ciasto bardzo lubi, śledzi w oleju, majonezu, jajek. MISIU generalnie z głodu nie zginie, bo zawsze wie gdzie i jak się dobrać do miejsc z jedzeniem-nawet do kosza na śmieci zajrzy-ku mojej grozie Zdziwienie.

Jednym słowem MISIACZEK jest the best !

 

MULTIMEDIA

   film o brytyjczykach z naszej hodowli    galeria kotów brytyjskich Hodowla kotów brytyjskich