Hodowla Kotow MagicGalaxy*PL
Co nowego?

BLADE lubi sprawiać nam pozytywne niespodzianki...

Do Vinićnego- koło Bratysławy na Słowacji pojechaliśmy po ostatni ceryfikat do tytułu Grand International Champion dla BLEJDA. Oczywiście, jak to bywa, nie obeszło się bez konkurenta-tym razem znacznie starszego i pięknego! BLADE jednak... okazał się lepszy. Dodatkowo dostał kolejnego BIVa. W porównaniu do nominacji do BIS też nie było łatwo, ponieważ konkurwało do niego aż 6 dorosłych kocurów. Z bijącym sercem odebrałam kartkę z zapisem mówiącym, że BLADE dostał nominację do BIS.W BIS pokonał inne kocury i wygrał go!!!

Tak więc BLADE ukończył w sobotę tytuł GRAND INTERNATIONAL CHAMPION wygranym BISem i w niedzielę uzyskał pierwszy ceryfikat CACS. 

...BORSI... BORSI powoli wyrasta nam na ,,starego wyjadacza wystawowego" .

Ósma wystawa i ósmy dwukrotny-jednogłośny BIS.

Co ten kiciuś ma w sobie, że tak wszytskich rozkochuje? Chyba tylko naszą miłość, którą pokazuje całemu światu Surprised.

Wystawę będziemy wspominać bardzo miło- było na niej tylko 6 hodowców z Polski, za to veľa priateľov z Českej Republiky a Slovenska.

Pozdravy k nim.

Magd@

Galaktyka brytyjczyka: menu naszych propozycji związanych z domową hodowlą kotów brytyjskich, informacje i naszej hodowli i naszych przepięknych kotach

Przyjaciele - czyli linki do zaprzyjaźnionych hodowli kotów rasy brytyjskiej i nie tylko

informacje o tym czym, bądź kim jest kot, kot brytyjski

o naszych kotach w Hodowli magic galaxy pl

Co trzeba uczynić, na co trzeba wzrócić uwagę by mieć kota rasy brytyjskiej

przemyślania nasze dotyczące kotów brytyjskich

Hodowla kotów brytyjskich

MULTIMEDIA

   film o brytyjczykach z naszej hodowli    galeria kotów brytyjskich Hodowla kotów brytyjskich