Hodowla Kotow MagicGalaxy*PL

Jednym spośród wielu ras kotów jest kot brytyjski. Jaki jest kot brytyjski? Nie wiem ;-). Wiem natomiast, jaki jest mój kot. Fakt, że przy okazji jest kotem brytyjskim, czasem pomaga, a czasem przeszkadza. Czytając opis i charakterystykę rasy, po kocie brytyjskim powinnyśmy spodziewać się spokojnego i opanowanego "pluszowego misia".

Co do misia, oczywiście wszystko się zgadza, natomiast spokój i opanowanie czasami dalekie są podczas chociażby nocnych harców, porannych pobudek, dziennych maratonów i zabawowych zaczepek, aż po wieczorne skoki i polowania. Nie są charakterystyczne dla tych kiciusiów. 

Z kolei drzemki na kanapie, rozkładanie i pokazywanie brzuszka przy każdej okazji, a także ogromna ciekawość świata i zainteresowanie każdym detalem życia codziennego prezentują klasyczne cechy rasy. Podróże i pobyty w różnych, nowych miejscach nie sprawiają nam większych kłopotów, wręcz przeciwnie, są sposobnością do odkrywania nowych lądów, wydrapywania kolejnych wykładzin i foteli oraz wygodnego spania w dużej wannie.

Od pierwszej chwili  pobytu w nowym miejscu mój kotek skoncentrowany na każdym wręcz szczególe, precyzyjnie lustruje otoczenie.

Galaktyka brytyjczyka: menu naszych propozycji związanych z domową hodowlą kotów brytyjskich, informacje i naszej hodowli i naszych przepięknych kotach

Przyjaciele - czyli linki do zaprzyjaźnionych hodowli kotów rasy brytyjskiej i nie tylko

informacje o tym czym, bądź kim jest kot, kot brytyjski

o naszych kotach w Hodowli magic galaxy pl

Co trzeba uczynić, na co trzeba wzrócić uwagę by mieć kota rasy brytyjskiej

przemyślania nasze dotyczące kotów brytyjskich

Hodowla kotów brytyjskich

MULTIMEDIA

   film o brytyjczykach z naszej hodowli    galeria kotów brytyjskich Hodowla kotów brytyjskich