Hodowla Kotow MagicGalaxy*PL
Co nowego?

Dzisiaj E-KOTKI skończyły tydzień. Zwiększyły swoją wagę urodzeniową. Bardzo ładnie rosną, są ruchliwe i już widzę, którzy będą małymi rozrabiakami. Pokazują swoje charakterki przy ,,maminej stołówce" oraz w codziennym moim rytuale oglądania, przytulania i ,,męczenia" kotka :-))))))).

Zapraszam do zakładki GWIAZDECZKI-KOCIAKI/MIOT E- tam zobaczycie jakie kociaki się urodziły oraz które jeszcze szukają domku. Mamy kolorowy miocik, w którym tym razem nie było niebieskich koteczek-bri a- tym samym nie spełniły się marzenia niektórych osób.

Niedługo postaram się wstawić pierwsze zdjęcia maluchów oraz uaktualnić zakładkę PLANY 2013. W tym roku spodziewamy się jeszcze jednego miotu, który będzie cały niebieski- czy krótkowłosy? Na razie nie zdradzę :-). Powiem tylko, że osoby poważnie zainteresowane zakupem niebieskiego kociaka z mojej hodowli mogą deklarować wstępny zakup maluszka poprzez kontakt mailowy. Zasady zakupu kociaka znajdują się w zakładce GWIAZDECZKI-KOCIAKI.

Galaktyka brytyjczyka: menu naszych propozycji związanych z domową hodowlą kotów brytyjskich, informacje i naszej hodowli i naszych przepięknych kotach

Przyjaciele - czyli linki do zaprzyjaźnionych hodowli kotów rasy brytyjskiej i nie tylko

informacje o tym czym, bądź kim jest kot, kot brytyjski

o naszych kotach w Hodowli magic galaxy pl

Co trzeba uczynić, na co trzeba wzrócić uwagę by mieć kota rasy brytyjskiej

przemyślania nasze dotyczące kotów brytyjskich

Hodowla kotów brytyjskich

MULTIMEDIA

   film o brytyjczykach z naszej hodowli    galeria kotów brytyjskich Hodowla kotów brytyjskich