Hodowla Kotow MagicGalaxy*PL
Co nowego?

W piątek 26 wróciliśmy z zagranicy żeby tylko zdążyć przepakować walizki i w sobotę rano pojechać na wystawę do Ostrawy w Czechach, a potem do Ziliny na Słowacji. Weekend ten przyniósł kolejne wielkie sukcesy kotów MAGIC.

W sobotę DENIUCHNA otrzymała ocenę doskonałą EX 1 i ku naszej ogromnej radości okazała się najlepszym kotem niebieskim spośród 14 dorosłych- otrzymała BIV TOTAL! Kolejno w porównaniu do nominacji do BIS pokonała dwa inne piękne kociaki. Wystawę zakończyła zdobywając BEST IN SHOW.

BLEJDUŚ natomiast został nominowany do Best in Show pokonując także dwa koty innej rasy. Wygrał BEST IN SHOW -okazało się, że był lepszy od kotki i dzięki temu uzyskał kolejnego BOBA- BEST OF BEST 4- tym razem :-).

Niedziela także przyniosła  radość- DENIA-DENIA-DENIA wygrała BEST IN SHOW oraz była drugim najlepszym kotem w klasie młodzieży- otrzymała BEST OF BEST 2!!!. Rzadko organizowane są wystawy kiedy kociaki mogą zdobyć BOBa.

BLEJDIK tym razem otrzymał BIVa oraz nominację do BIS. Było bardzo bliziutko.... :-).

Do domu wróciliśmy zmęczeni, zadowoleni i chyba w lekkim szoku- to ja :-p

Galaktyka brytyjczyka: menu naszych propozycji związanych z domową hodowlą kotów brytyjskich, informacje i naszej hodowli i naszych przepięknych kotach

Przyjaciele - czyli linki do zaprzyjaźnionych hodowli kotów rasy brytyjskiej i nie tylko

informacje o tym czym, bądź kim jest kot, kot brytyjski

o naszych kotach w Hodowli magic galaxy pl

Co trzeba uczynić, na co trzeba wzrócić uwagę by mieć kota rasy brytyjskiej

przemyślania nasze dotyczące kotów brytyjskich

Hodowla kotów brytyjskich

MULTIMEDIA

   film o brytyjczykach z naszej hodowli    galeria kotów brytyjskich Hodowla kotów brytyjskich