Hodowla Kotow MagicGalaxy*PL

Imię: ELLE SISI Magic Galaxy*PL

EX 1-2

Urodzona: 05.04.2013

Rasa i kolor: brytyjska krótkowłosa, szylkretka niebieska- BRI g

Płeć: kotka

Hodowca: Magdalena Jurkiewicz-Śmidoda

Grupa krwi: A/b

PKD: negatywne

FeLV i FIV:negatywne

Sisinka vel Cicik, jest córką GABI i BLEJDA. Miała już prawie nowy dom-prawie-ponieważ nie mogłam, nie mogłam się z nią rozstać :-). Ja, a właściwie moja mama, która zakochała się w SISI od pierwszego wejrzenia. Tak oto Cicik zamieszkał z Buniaczkiem czyli swoją mamą u mojej mamy :-).

Nasza najmłodsza koteczka jest zarazem najbardziej spokojnym domownikiem. Nie lubi być noszona na rękach, ani brana na kolana. Sama za to przychodzi kiedy chce, a poranki nie mogą się obyć bez gryzienia po rękach, lizania, ocierania się główką i głośnego miauczenia połączonego z mruczeniem. Tak Cicik budzi każdego dnia, sygnaluzjąc, że jest śmiertelnie głodna i żadne 5 minut dłużej w łózku nie może być, no chyba, że na zabawę i mizianie-to tak! To nawet i 20 :-).

Mała uwielbia zabawę wszystkimi sznurkami, nitkami i frędzelkami. Jest zawsze bardzo aktywna w zabawie, aż do utraty tchu, w przeciwieństwie do jej mamy, która nawet jako kociak wykazywała dość krótkotrwałe zainteresowanie wszelakimi zabawami i dośc szybko się nudziła. Bardzo lubi siedzieć w wannie i tam też łaskawie poddaje się torturom, jakimi jest szczotkowanie :-).

Rodowód: 

 

 

MULTIMEDIA

   film o brytyjczykach z naszej hodowli    galeria kotów brytyjskich Hodowla kotów brytyjskich